İnternet’in mi Var Derdin Var !

Bilgi Teknolojileri Kurumu İnternet Hizmeti İçin Telefon Hizmeti Zorunluluğunu Kaldırmıştı. İnternet hizmeti aldığı için telefon hizmetine de para ödemek zorunda kalınan dönemin bittiğini belirten “Bilgi Teknolojileri Kurumunun” (BTK) açıklamalarına dayanarak “TTNET” ve “SMİLE ADSL” firmalarına mail attım. Tarife ve diğer ücretler ile geçiş ücreti hakkında bilgilendirme istedim. Evde telefona ihtiyacımız olmuyordu sonuçta.

Gönderdiğim maile ilk cevabı “SMİLE ADSL” verdi. Çalışmaların devam ettiğini ve henüz bu hizmeti vermeyeceklerini bildiriyorlardı. TTNET’ten cevap beklemeye başladım. İki gün sonra yani bugün cevap geldi. Tamamını aşağıda yayınladığım maile göre değerli “TTNET” Yalın İnternet Erişim Ücreti adı altında aylık 15 TL ve Bağlantı Ücreti adı altında 12 ay boyunca 2 TL verirsem bu hizmeti seve seve vereceklerini belirtiyorlardı. Özür dilerim unuttum birde bu güzel hizmete geçtiğim için Yalın Internet Geçiş Ücreti adı altında bir defaya mahsusCUK 8 TL ücret ödemem gerektiğini bildirmişler

 

Merakımdan (ki aslında biliyorum ama emin olmak için) telefon hizmeti tarifelerinin aylık paket ücretlerini inceledim. Mutlu haberi vereyim Standart Hat, Konuşkan Hat, Yazlık Hat ve Klasik Hat paketlerine 8 Ocak 2010 itibari ile geçiş ve yeni abone alımı kapanmış. Geçiş yapabileceğiniz en mantıklı paketler Ev Avantaj Paketleri. Ev avantaj paketlerinin en uygun fiyatlı olanları 19,90 TL.

 

Şimdi tablo bu iken sevgili okur soruyor musun sende kendine “Bu ne perhiz ? Bu ne lahana turşusu” diye ?

 

TTNET'ten Gelen Maili Okumak İçin TIKLAYINIZ

Değerli Müşterimiz,

Yalın DSL (nDSL) hizmeti şu an için yeni abone olacak müşterilerimiz ve mevcut müşterilerimiz için satışa sunulmaktadır

Mevcut abone ve yeni abone olacak olan müşterilerimiz Türk Telekom Ofis ve Bayi kanallarından başvuru yapabilmekte ve 7 gün içerisinde işlemleri tamamlanabilmektedir.

Önceden telefon ve internet hattı olan, Yalın İnternet abonesi olmak isteyen müşterilerimiz için ücretlendirme, abone olunan TTNET YALIN İNTERNET PAKET ÜCRETİ ” ve “YALIN İNTERNET ERİŞİM ÜCRETİ” ve “YALIN İNTERNETE GEÇİŞ ÜCRETİ (1 Defaya Mahsus 8 TL) “ alınır. İlk aya ait TTNET faturasında bir defalık Yalın İnternet geçiş ücreti yer alır. Abonelik süresi boyunda her ay ise Yalın İnternet Erişim Ücreti ve Yalın İnternet Paket Ücreti TTNET faturasına yansıtılır. Bağlantı ücreti 12 taksit olacak şekilde TTNET YALIN İNTERNET faturalarında yer alır. Ücretlendirme aşağıdaki şekilde olacaktır:

* Yalın İnternet Erişim Ücreti (Abonelik süresi boyunda aylık): 15 TL * Yalın Internet Geçiş Ücreti (1 Defalık): 8 TL * Bağlantı Ücreti (12 ay süresince): 2 TL * Seçilen yalın internet paket ve /veya kampanyalı paket ücreti (Abonelik süresi boyunda aylık): Paket ve Kampanyalı paket fiyatına değişiklik göstermektedir.

Yalın Internet’e TT Ofis ve TT Bayilerden başvuru yapılabilir. Başvuru esnasında gerekli belgeler şöyledir;

-TTNET Yalın İnternet abonelik sözleşmesi -TTNET Yalın İnternet başvuru formu -Kimliğini ispatlayan belge (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport) aslı ve fotokopisi -T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir.) -Abone adına kayıtlı ve son 2 aya ait bir fatura

Önceden internet hizmeti olmadan, sadece telefon hizmeti olan, Yalın İnternet abonesi olmak isteyen müşterilerimiz için ücretlendirme aşağıdaki şekilde olacaktır:

* Yalın İnternet Erişim Ücreti (Abonelik süresi boyunda aylık): 15 TL * Bağlantı Ücreti (12 ay süresince): 2 TL * Seçilen yalın internet paket ve /veya kampanyalı paket ücreti (Abonelik süresi boyunda aylık): Paket ve Kampanyalı paket fiyatına değişiklik göstermektedir.

TTNET’ e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, her türlü düşünce ve önerinizi bizimle paylaşmanızı dileriz.

Saygılarımızla,

TTNET A.Ş.

 

Ev Avantaj Tarife Ücretleri

Yeni yorum gönder

%d blogcu bunu beğendi: