Hakkımda

 

1980 yılında Adana’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Adana’da tamamladım. 1999 yılında üniversite eğitimimi tamamlamak üzere Hatay’a gittim. Mustafa Kemal Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden 2003 yılında mezun oldum.

Mezun olduktan sonra Adıyaman ve Adana’da, devlet okulları ile özel dershanelerde öğretmenlik yaptım. Adana’da son olarak özel bir eğitim merkezinde bir yıl zihinsel engelliler sınıf öğretmenliği yaptım. 2008 yılında eş dolayısı ile İstanbul’a taşındım : ) ve o zamandan beri özel bir eğitim kurumunda öğretmenlik yapmaktayım.

Peki bu siteyi neden kurdum? Aslında nedeni için, tipik bir öğretmenlik hastalığı diyebiliriz. Öğretmen için eğitimin yeri, zamanı önemli değil; esas olan öğretmek arzusudur. Kendimi bildim bileli öğrenme ve öğrendiklerimi öğretme güdüsü ile doluyum. Okumak, benim için hobi değil, hayatın ta kendisi. Deli gibi ve her konuda okur, merak ettiğim her şeyi araştırıp öğrenirim. Bilgisayar kullanmayı (Windows yardım sağ olsun), office programlarını, tasarım programlarını kullanmayı hatta eve aldığım her aleti, kullanma talimatını okuyarak öğrendim. Ama bu paylaşımlar yakınımdaki insanlar ve öğrencilerimle sınırlı kaldı.

Satranç oynamak, müzik dinlemek, ritim çalmak, fotoğraf çekmek,  hobilerim arasında. Özellikle teknolojiyi yakından takip ediyorum. Son zamanlarda özellikle css ve java ile ilgilenmekteyim.

Bundan sonra; okuduklarımı, izlediklerimi, bildiklerimi, deneyimlerimi ve araştırarak öğreneceğim her yeni bilgiyi, bu siteden paylaşacağım. Umarım birilerine yararı olur.

Yazdıklarıma yorumlarınızı esirgemeyiniz. Soru ve görüşleriniz için iletişim sayfasını kullanabilir veya iletisim@perverbozan.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Perver BOZAN

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

%d blogcu bunu beğendi: