Geleceğe Mail Atınız

Bir zamanlar PTT’nin verdiği bir hizmet vardı. Elinize geçmesini istediğiniz gelecekteki bir zaman için mektup gönderebiliyordunuz.  Artık mektuplar teknoloji karşısında yenik durumdalar. Faturalar, iletiler, reklamlar, tebrikler, davetiyeler hepsi internet ortamına taşındı. Mektupların yerini mail aldı ve bir zamanlar PTT’nin sunduğu hizmeti sunan, geleceğe mail gönderen bir servis var: Futureme.org

Üyeliğe bile gerek duymayan serviste, yazdığınız maili gelecekte bir zamanda kendinize göndermek için yazdıktan sonra mailinizi onaylamanız yeterli olacaktır. Dilerseniz ücretsiz kayıt olarak başkalarına da gelecekte ellerine geçecek şekilde mail gönderebilirsiniz.

Gelecek bir zamanda elinize geçtiğinde mailiniz size anılarınızı tazeletecektir. Gelecekteki kendinize yada bir yakınınıza göndereceğiniz maille önerilerde bulunabilir, duygularınızı dile getirebilirsiniz. Unutmamanız gereken konuları, önemli tarihlerde hatırlamanız gerekenleri kendinize gönderebilirsiniz.

Nasıl kullanacağınız size kalmış. Çocuğunuz için oluşturabileceğiniz bir mail adresine her doğum gününde eline ulaşmasını programladığınız mailler oluşturabilir, böylece farklı yaşlarda yaşayabilecekleri sıkıntılar için önerilerde bulunabilirsiniz. Ya da benim gibi taze bir baba adayı iseniz, onunla birlikte yaşayacağınız deneyimleri yazabilir, mesela 18 yaşına girdiği gün eline geçecek şekilde paylaşabilirsiniz.

Geleceğe mail atmak, bir çok amaç için farklı şekilde kullanılabilir ama sonuçta kişisel görüşüm değişik hatta güzel bir deneyim olacaktır.

 

http://futureme.org/

3 Yorum yapılmış

 1. Hocam nasılsınız? iyimisiniz? ben çok iyiyim. Nevray’a selam söyle..

  Reply
  • teşekkür ederim canım benim… sen de iyisindir umarım.

   Reply
 2. Merhabalar, bu siteye benzer kullanımı basit ve eğlenceli bir site açtık bu site üzerinden de geleceğe mail atılabilmekte. Sitemiz http://gelecekemail.com iyi eğlenceler.

  Reply

Yeni yorum gönder

%d blogcu bunu beğendi: