Doğa İçin Çal – Gesi Bağları, Çemberimde Gül Oya, Çay Elinden Öteye

Doğa İçin Çal

“Doğa, yok olduğunu farketmez, kendi hakkında düşünmez, üzülmez. Biz umursamalıyız; kendimiz için, bencilce!” sloganı ile dikkat çeken “Agaclar.net” projesi olan “Doğa İçin Çal” üç şarkıyı birden söyledikleri son çalışmalarını yayınladılar.

Doğa sorunlarının evrenselliği ve müziğin evrensel dil olması arasındaki bağdan yola çıkarak kırkbeş sanatçı ile başlayan bu güzel projede, “Divane Aşık Gibi”nin ardından, ikinci çalışmaları “Uzun İnce Bir Yoldayım“da doksanbir sanatçının katılımı ile nefis bir çalışma yapmışlardı.

Ben ve tanıdığım pek çok kişi üçüncü çalışma için sabırsızlanıyor, hatta sanatçı arkadaşlarımızdan bazıları projeye dahil olmak için başvuruyorlardı. Mutlu haber yakın zamanda geldi. Bu sefer tam yüzaltı doğa severin katılımı ile üç şarkıdan oluşan bir çalışma yapmışlardı. Yine enfesti ve yine tadına doyulmayacak bir müzik ziyafeti yapmışlardı.

Buradan bu projeyi başlatan agaclar.net ve Fırat ÇAVAŞ’a ayrıca projeye desteklerini esirgemeyen tüm doğa dostlarına teşekkür ederim.

Elinize ve Yüreğinize Sağlık.

 

Doğa İçin Çal – Divane Aşık Gibi

 

 

 

Doğa İçin Çal – Uzun İnce Bir Yoldayım

 

 

 

 

Doğa İçin Çal – Gesi Bağları, Çemberimde Gül Oya, Çay Elinden Öteye


 

 

 

Doğa İçin Çal Vimeo Kanalı

 

2 Yorum yapılmış

  1. harikasınız sizin yaptığınız bu çalışmayı zevkle dinledim. mp3 ümde hep dinlemek isterim. Nasıl indirebilirim acaba ?

    Reply
  2. çok harika bir çalışma olmuş

    Reply

Yeni yorum gönder

%d blogcu bunu beğendi: